Oferta archiwalna

Prace pomocnicze w dyskontach spożywczych

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

inne

Prace Sandomierz, pomocnicze Sandomierz, dyskontach Sandomierz, spożywczych Sandomierz

Job Impulse Polska (Strefa Job) to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000).

Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska wszystkich szczebli, również w ramach projektu TAKpełnosprawni promującego zatrudnianie i integrację osób z niepełnosprawnością.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników do wykonywania prac pomocniczych w dyskontach spożywczych

Nr ref.: PP/Sandomierz/032018/MSKA

Miejsce pracy: Sandomierz

Nasza oferta:

- umowa zlecenia, stawka godzinowa 13,70 zł brutto/h
- możliwość pracy w godzinach otwarcia sklepu
- możliwość dalszej współpracy przy podobnych zleceniach
- oferta pracy dodatkowej

Zadania:

- wykładanie towaru na półki
- obsługa kasy fiskalnej
- drobne prace porządkowe
- lekka praca fizyczna
- inne prace zlecone przez kierownika sklepu

Nasze oczekiwania:

- aktualna książeczka Sanepid
- zaangażowanie
- dyspozycyjność w lutym
- chęć do pracy
- ukończone 18 lat

Zainteresowany prosimy o przesłanie CV na adres e-mail z dopiskiem miasta jakie interesuje kandydata.

Klauzula wymagana:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez administratora danych osobowych Job Impulse Polska sp. z o.o. (dalej „Spółka”) z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasiej 10, w celach bieżącej rekrutacji prowadzonej przez Spółkę. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania (aktualizowania) jak również że podanie moich danych jest dobrowolne. Moje dane osobowe nie będą udostępniane żadnym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6) ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)

Klauzula opcjonalna:

(jeśli chcą Państwo być informowani o innych procesach rekrutacyjnych)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez Job Impulse Polska sp. z o.o. w celach innych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę w przyszłości.

Ważne do: 2018.06.24, wyświetleń: 250

nr ogłoszenia: 18722